Organigrama

Gerència: Jorge Vizcaíno Boada

Consell d’Administració: Manuel Antonio Iborra García, Juan Vizcaíno Amat

Direcció del Centre: Josep Lluís Gutiérrez Gabriel

Llar d'infants

Sílvia Vizcaíno Boada

  • P1  Sandra Jiménez Postigo
  • P2  Salud Arias López

Infantil

Sílvia Vizcaíno Boada

Professorat

  • P3A ·Sara Jiménez Reina
  • P3B ·Mònica Vilarasau Jaume
  • P3C ·Raquel Dios Alés
  • P4A ·Helena Fernández Montalvo
  • P4B ·Diana Vázquez Ferrer
  • P4C ·Imma Sanz Atienza
  • P5A ·Marina Donoso De Paz
  • P5B ·Judit Calleja López
  • P5C ·Lourdes Puig Turat

 

Especialistes

  • Diana Blázquez Martínez
  • Judit Freixas Díaz
  • Tamara Gómez Rodríguez
  • Cristina Padró Quibus

 

Vetlladors/es

  • Sara Ochoa Santamaría
  • Mariona Salvador Fernández
  • Arnau Vizcaíno Quiñonero

 

DOP/ Departament d’orientació psicopedagógica

  • María Carmen Muñoz Moya

Primària

Coordinació

  • M. José Muñoz

 

Tutors/es

  • 1rA ·Mar Cantero Carretero
  • 1rB ·Elisabeth Plaza Calvillo
  • 1rC ·Dolors García Guerra
  • 2nA·Míriam Recio Martínez
  • 2nB·Esther Carreras Cruells
  • 2nC·Jordi Serra Tena
  • 3rA·Maria Díaz Hernando
  • 3rB ·Anna Belén Martínez Gil
  • 3rC ·Eva Herrera Martínez

 

Especialistes

  • Álvaro Font Aguilar
  • Esther Manzaneda Martínez
  • Anna Ramón Palet

 

Complementàries

  • Marc Alavedra Lindez
  • Diana Blázquez Martínez
  • Ivette Fernández Tomás

 

Vetlladors/es 

  • Raquel Gutiérrez Polo
  • Sara Ochoa Santamaría

 

Aula Acollida

  • Mireia Pérez Preixens

 

DOP/ Departament d’orientació psicopedagógica

  • María Carmen Muñoz Moya

Coordinació

  • Dèlia Fernández Núñez

 

Tutors/es

  • 4tA ·Cristina Salvador Lao
  • 4tB ·Pilar Ballbé Cases
  • 4tC ·Maria Bonsoms García
  • 5èA ·Aida Morros Masana
  • 5èB ·Nerea Navas Cobos
  • 5èC ·Mónica Marsol Pérez
  • 6èA ·Laia Garriga Salvó
  • 6èB ·Pilar Cuevas Carreras
  • 6èC ·Francesc Mir Massana

 

Especialistes

  • Natàlia Blasi Araúna
  • Víctor Martín Sánchez
  • Míriam Morales Córdoba

 

Complementàries 

  • Marc alavedra Lindez
  • Estela Cuevas Mata
  • Ivette Fernández Tomás

 

Aula Acollida

  • Mireia Pérez Preixens

 

DOP/Departament d’orientació psicopedagógica

  • María Carmen Muñoz Moya

Secundària

Jose Manuel López López
Jaume Padró Figueras

Tutors/es

  • 1rA  ·Robert Joyanes Dones
  • 1rB  ·Sílvia Vila Tena
  • 1rC  ·Sonia Iborra Santiago
  • 2nA ·Sofía Ramírez Pérez
  • 2nB ·María Angeles Martín Celma
  • 2nC ·Víctor Planchart Pérez
  • 3rA ·Judith López García
  • 3rB ·Gabriel Cantón Martínez
  • 3rC ·Vicente Ortiz Montes
  • 4tA ·David Fernández Belmonte
  • 4tB ·Gemma Fernández Prat
  • 4tC ·German Posas Ballester 

 

Especialistes

  • Carles Arnal Vila
  • Glòria Bernaus Argelich
  • Santiago Calvís Margarit
  • Sergi García Oviedo
  • Carles Ocón Parés
  • Carlos Robles Lucena
  • Eric Ureña Escudero

 

Complementàries

  • Estela Cuevas Mata
  • Joan Salvador Fabregat

 

Aula Acollida

  • Mireia Pérez Preixens 

 

DOP/Departament d’orientació psicopedagógica

  • María Carmen Muñoz Moya